Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Obchody Święta Niepodległości w Bądkowie
Obchody Święta Niepodległości w Bądkowie PDF Drukuj
piątek, 13 listopad 2015
   11 listopada 2015r. obchodziliśmy 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. W Bądkowie uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny o godzinie 11.00. Następnie poczty sztandarowe, przedstawiciele władzy gminnej oraz mieszkańcy gminy Bądkowo, na czele z Młodzieżową Orkiestrą Dętą przemaszerowali ulicą Włocławską do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odbył się uroczysty apel okolicznościowy pod hasłem "Wolność to dla nas zobowiązanie", przygotowany przez młodzież gimnazjalną, pod kierunkiem Pana Józefa Nowakowskiego.
    Dla zgromadzonych w sali widowiskowej gości zaprezentowała się także Młodzieżowa Orkiestra  Dęta, która wzbogaciła się o piękne jednolite stroje. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w najważniejszym dla Polski święcie narodowym. (GOK)
Ostatnia aktualizacja ( piątek, 13 listopad 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
12 Listopada 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Czcibor, Cibor,
Izaak, Jonasz,
Jozafat, Konradyn,
Konradyna, Krystyn,
Marcin, Renata,
Renat, Witold,
Witolda, Witołd
Do końca roku zostało 50 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1150
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4385741
Gościmy
Aktualnie jest 212 gości online