Start arrow Biblioteka arrow GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA - spotkania z dziećmi w czasie ferii
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA - spotkania z dziećmi w czasie ferii PDF Drukuj
poniedziałek, 02 marzec 2015
   Gminna Biblioteka Publiczna w Bądkowie w drugim tygodniu ferii zaprosiła dzieci biorące udział  w organizowanych w GOK-u zajęciach, na dwa spotkania w bibliotece. W spotkaniach uczestniczyła 17 osobowa grupa dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W większości były to maluchy, którym pobyt w bibliotece przypadł do gustu, a otoczenie ciekawych, kolorowych książek bardzo się podobało.
   Temat pierwszego spotkania: ”Dziecko w świecie Internetu„ miał na celu uświadomić dzieciom jakie zagrożenia czekają na nich w sieci oraz jak bezpiecznie korzystać z Internetu . Zajęcia przeprowadzone w formie rozmowy kierowanej oraz zabawy  zakończyły się wykonaniem przez dzieci pracy plastycznej związanej z tematem zajęć. Drugie spotkanie „Książka to godny szacunku przyjaciel” miało za zadanie kształtowanie szacunku do książki i zachęcenie dzieci do dbałości o jej wygląd.  Dzieci razem z osobą prowadzącą zajęcia ułożyły regulamin poszanowania książki. Przy pomocy rekwizytów odgadywały tytuły znanych bajek, z rozsypanki wyrazowej układały kolejne etapy powstawania książki. Na koniec wykonały kolorowe zakładki do książek. Dzieci zgodnie współpracowały w grupie, wzajemnie sobie pomagały oraz  wesoło bawiły. Na zakończenie spotkania otrzymały słodki poczęstunek  i zaproszenie na zajęcia organizowane w czasie wakacji. Zajęcia w bibliotece prowadziła wolontariuszka Pani Dorota Witkowska.

Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 02 marzec 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635700
Gościmy
Aktualnie jest 210 gości online