Start arrow Biblioteka arrow ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w GBP w Bądkowie
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w GBP w Bądkowie PDF Drukuj
środa, 30 listopad 2011

Święto pluszowego misia to doskonała okazja, aby najmłodsze dzieci w atmosferze miłej zabawy poznały bibliotekę i książeczki. Mając to na uwadze Gminna Biblioteka Publiczna w Bądkowie w dniu 25.11.2011 r. zaprosiła na spotkanie dzieci z Przedszkola w Bądkowie

Maluchy  w towarzystwie swoich misiów przytulanek miło spędziły czas w bibliotece . Obejrzały wystawkę książeczek o misiach,wysłuchały króciutkiej pogadanki o misiach i książeczkach,obejrzały film-bajeczkę pt,, Misiowanki - Wycieczka do jaskini". Wysłuchały piosenek o pluszakach , a także same śpiewały piosenki np. Jadą ,jadą misie. Potem wzięły udział w zabawie dydaktycznej ,,Wesoły Miś''. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały ciasteczka w formie misiów,oraz karteczkę z rysunkiem pluszaka do pokolorowania. W wesołych nastrojach opuściły bibliotekę, wyrażając ochotę aby przyjść tu ponownie.


Ostatnia aktualizacja ( środa, 30 listopad 2011 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635571
Gościmy
Aktualnie jest 97 gości online