Start arrow Biblioteka arrow ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w GBP w Bądkowie
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w GBP w Bądkowie PDF Drukuj
środa, 30 listopad 2011

Święto pluszowego misia to doskonała okazja, aby najmłodsze dzieci w atmosferze miłej zabawy poznały bibliotekę i książeczki. Mając to na uwadze Gminna Biblioteka Publiczna w Bądkowie w dniu 25.11.2011 r. zaprosiła na spotkanie dzieci z Przedszkola w Bądkowie

Maluchy  w towarzystwie swoich misiów przytulanek miło spędziły czas w bibliotece . Obejrzały wystawkę książeczek o misiach,wysłuchały króciutkiej pogadanki o misiach i książeczkach,obejrzały film-bajeczkę pt,, Misiowanki - Wycieczka do jaskini". Wysłuchały piosenek o pluszakach , a także same śpiewały piosenki np. Jadą ,jadą misie. Potem wzięły udział w zabawie dydaktycznej ,,Wesoły Miś''. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały ciasteczka w formie misiów,oraz karteczkę z rysunkiem pluszaka do pokolorowania. W wesołych nastrojach opuściły bibliotekę, wyrażając ochotę aby przyjść tu ponownie.


Ostatnia aktualizacja ( środa, 30 listopad 2011 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
12 Listopada 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Czcibor, Cibor,
Izaak, Jonasz,
Jozafat, Konradyn,
Konradyna, Krystyn,
Marcin, Renata,
Renat, Witold,
Witolda, Witołd
Do końca roku zostało 50 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1150
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4385720
Gościmy
Aktualnie jest 184 gości online