Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury
Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury PDF Drukuj
czwartek, 15 listopad 2018
   W najbliższy czwartek - 15 listopada o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury będzie miała miejsce miła uroczystość przekazania mieszkańcom książki Gmina Bądkowo. Opowieść o jej dawnych i obecnych mieszkańcach oraz o mało znanych  miejscach i wydarzeniach.  Dodruk 400 egzemplarzy był możliwy dzięki środkom pozyskanym z ogólnopolskiego projek-tu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje 2018. EtnoPolska. Uroczystość rozpocznie patriotyczna inscenizacja upamiętniająca setną rocznicę odzyskania  Niepodległej, a zakończy słodki poczęstunek przygotowany przez panie z kół gospodyń wiejskich, jedne z bohaterek tej publikacji.  
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 03 grudzień 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1195
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4752403
Gościmy
Aktualnie jest 235 gości online