Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow GOK z nagrodą na Przystanku Niepodległa
GOK z nagrodą na Przystanku Niepodległa PDF Drukuj
wtorek, 13 listopad 2018
     Kilka dni temu z  radością pisaliśmy, że  pięcioro uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, uczestników wojewódzkiego konkursu „Przystanek Niepodległa” realizujących przez kilka tygodni w GOK konkursowy film dokumentalny,  otrzymała specjalne wyróżnienie i zaproszenie na 9 listopada do udziału w gali konkursowej.  W piątek  (9 listopada)  uczestnicząc w tej uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy dowiedzieliśmy się, że w konkursie uczestniczyło 90 zespołów, dlatego  bardziej doceniliśmy  otrzymane wyróżnienie. Autorami nagrodzonego filmu byli: Weronika Chlewicka, Maria Drążek, Kacper Graczyk, Łukasz Mendel i Justyna Salamońska, ale z przyczyn organizacyjnych w uroczystości udział wzięła tylko Marysia i Kacper wspólnie z dyrektorem Januszem Graczykiem  oraz ich opiekun Józef Nowakowski. Serdeczne podziękowania składamy panu Arkadiuszowi Drążek za dowiezienie nas na tę uroczystość. Nagrody dla naszego zespołu wręczał Mikołaj Bogdanowicz –  Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Marek Gralik – Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty oraz Mirosław Golon – Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku. Przystępując do tego konkursu włączyliśmy się do wojewódzkich obchodów stulecia odzyskania niepodległości, co uwieczniliśmy stosownym wpisem w księdze pamiątkowej. JN
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 13 listopad 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
15 Grudnia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Celina, Fortunata,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Krystiana, Nina,
Walerian, Waleriana,
Wolimir
Do końca roku zostało 17 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1170
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4507496
Gościmy
Aktualnie jest 142 gości online