Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Zmiany w organizacji ruchu 1 listopada w Bądkowie
Zmiany w organizacji ruchu 1 listopada w Bądkowie PDF Drukuj
wtorek, 30 październik 2018
    Wójt Gminy Bądkowo informuje, iż w dniu 1 listopada 2018r. w godzinach 8.00 - 16.00 nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na drodze gminnej Nr 160701C Bądkowo - Łowiczek. Zmiana dotyczy wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na odcinku ok 2,5km od strony Bądkowa w kierunku miejscowości Łowiczek. Ma to na celu usprawnienie ruchu przy nekropolii w Bądkowie podczas obchodów dnia Wszystkich Świętych. Nowa organizacja oznakowana zostanie za pomocą znaków pionowych. Od strony miejscowości Bądkowo znakiem pionowym D3 droga jednokierunkowa od strony miejscowości Łowiczek znakiem pionowym B2  zakaz wjazdu pojazdów na drogę od strony jego umieszczenia.
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 30 październik 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635583
Gościmy
Aktualnie jest 107 gości online