Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Kolejny odcinek nowej drogi asfaltowej
Kolejny odcinek nowej drogi asfaltowej PDF Drukuj
poniedziałek, 15 październik 2018
   W dniu 8 października został odebrany do użytkowania kolejny odcinek nowej drogi asfaltowej na terenie naszej gminy. Inwestycja obejmowała drogę gminną nr 160701C w miejscowości Słupy Małe – Słupy Duże o długości 529,80m. Wykonawcą inwestycji wyłonionym w drodze przetargu było Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Drogowe z Mogilna. Koszt inwestycji wyniósł 216 292,74 zł.  Nowa droga łączy się z droga powiatową nr 2627C Słupy Duże- Bądkowo, a także z drogą gminną sąsiedniej gminy Zakrzewo.
    Inwestycje drogowe w tym roku na terenie gminy Bądkowo zostały zakończone. Warto zaznaczyć, że rok 2018 był rekordowym co do ilości wybudowanych dróg asfaltowych. Reasumując w tym roku wybudowano blisko 10,5km dróg asfaltowych na miejscu wcześniejszych dróg gruntowych. Wyremontowano także ok. 1km dróg gminnych. Nasza gmina również partycypowała w kosztach budowy drogi powiatowej nr 2629C Wysocin- Osięciny.
    Plany na rok 2019 w dziedzinie budowy i modernizacji infrastruktury drogowej są również bardzo ambitne.MS
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635699
Gościmy
Aktualnie jest 209 gości online