Start arrow Biblioteka arrow Dotacja na zakup książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Dotacja na zakup książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa PDF Drukuj
sobota, 15 wrzesień 2018
    Gminna Biblioteka Publiczna w Bądkowie  już kolejny raz wzięła udział w programie Biblioteki Narodowej  Priorytet 1 „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych” w ramach  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
    Biblioteka otrzymała dofinansowanie w kwocie 3 670 zł, co umożliwiło zakup wielu ciekawych nowości wydawniczych. W obecnej chwili posiadamy już dwie partie książek, które są dostępne dla czytelników. Wszystkich miłośników dobrej książki zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bądkowie.
 
    Zakup nowości wydawniczych zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. TS
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1195
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4752354
Gościmy
Aktualnie jest 192 gości online