Start arrow Biblioteka arrow Dotacja na zakup książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Dotacja na zakup książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa PDF Drukuj
sobota, 15 wrzesień 2018
    Gminna Biblioteka Publiczna w Bądkowie  już kolejny raz wzięła udział w programie Biblioteki Narodowej  Priorytet 1 „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych” w ramach  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
    Biblioteka otrzymała dofinansowanie w kwocie 3 670 zł, co umożliwiło zakup wielu ciekawych nowości wydawniczych. W obecnej chwili posiadamy już dwie partie książek, które są dostępne dla czytelników. Wszystkich miłośników dobrej książki zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bądkowie.
 
    Zakup nowości wydawniczych zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. TS
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
15 Grudnia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Celina, Fortunata,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Krystiana, Nina,
Walerian, Waleriana,
Wolimir
Do końca roku zostało 17 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1170
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4507505
Gościmy
Aktualnie jest 147 gości online