Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Kolejny odcinek drogi zmodernizowany
Kolejny odcinek drogi zmodernizowany PDF Drukuj
czwartek, 24 maj 2018
    W dniu 10 maja został odebrany i przekazany do eksploatacji kolejny odcinek drogi. Wybudowany został kilometrowy odcinek drogi asfaltowej nr 160738C w miejscowości Łówkowice-Przywieczerzyn. Wykonawcą wyłonionym w przetargu było Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Drogowe z Mogilna. Wartość inwestycji wynosiła 421 602,38 zł. 
     Należy zaznaczyć, że Gmina Bądkowo wystąpiła z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji do Urzędu Marszałkowskiego w ramach zadania modernizacji drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w Łówkowicach. Nawierzchnia bitumiczna zrealizowana została dwuwarstwowo z warstwy wiążącej i ścieralnej łącznej grubości 6cm na podbudowie z kruszywa wapniowego składającego się z dwóch warstw. Obecne trwają pracę nad złożeniem kompletnego wniosku wraz z załącznikami w celu uzyskania zwrotu części poniesionych przez Gminę kosztów.  MSz.
Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 24 maj 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1140
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4306751
Gościmy
Aktualnie jest 164 gości online