Start arrow Biblioteka arrow Tydzień Bibliotek 2017
Tydzień Bibliotek 2017 PDF Drukuj
poniedziałek, 15 maj 2017
    „Biblioteka oczywiście!” to hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek, obchodzonego w całym kraju w dniach od  8 do 15 maja. Włączając się w tę ogólnopolską akcję promującą książki i czytelnictwo Gminna Biblioteka Publiczna w Bądkowie zorganizowała 4 spotkania z dziećmi z Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Bądkowie. Codziennie gościliśmy  inną grupę dzieci wraz z opiekunami. Były to grupy 3-4 latków, 5-latków, klasa 0 i klasa I. Ogółem odwiedziło nas około 90 dzieci.
    Spotkania miały na celu zapoznanie z biblioteką i księgozbiorem oraz przysposobienie czytelnicze dzieci najmłodszych. Forma spotkań urozmaicona czytaniem wierszyków, odgadywaniem zagadek i oglądaniem książek-zabawek budziła duże zainteresowanie maluchów.
    Dodatkową atrakcją Tygodnia Bibliotek był trwający już od 21 marca kiermasz książek za  symboliczną złotówkę. Sprzedaż książek potrwa jeszcze tylko do końca maja, w związku z tym, zapraszamy osoby chętne do zakupu, w godzinach pracy biblioteki. Przypominamy również, iż w każdy wtorek o godz. 15 czekamy na miłośników gier planszowych. AK
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 15 maj 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635596
Gościmy
Aktualnie jest 120 gości online