Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Świętowaliśmy 224. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Świętowaliśmy 224. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj
poniedziałek, 04 maj 2015
     Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji ojczyzny o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym w Bądkowie. Następnie poczty sztandarowe ze szkoły podstawowej i gimnazjum, jednostek OSP, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Koła Łowieckiego „Bażant”, przedstawiciele władzy gminnej z Wójtem i Przewodniczącym Rady Gminy Bądkowo na czele, nauczyciele, strażacy, mieszkańcy gminy, przy dźwiękach Młodzieżowej Orkiestry Dętej  przeszli ulicą Włocławską do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odbyła się część artystyczna w wykonaniu młodzieży  z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie. (GOK)
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
25 Maja 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Epifan, Grzegorz,
Imisława, Maria
Magdalena, Urban
Do końca roku zostało 221 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1083
Odnośniki: 101
odwiedzających: 3874153
Gościmy
Aktualnie jest 61 gości online