Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Świętowaliśmy 224. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Świętowaliśmy 224. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj
poniedziałek, 04 maj 2015
     Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji ojczyzny o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym w Bądkowie. Następnie poczty sztandarowe ze szkoły podstawowej i gimnazjum, jednostek OSP, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Koła Łowieckiego „Bażant”, przedstawiciele władzy gminnej z Wójtem i Przewodniczącym Rady Gminy Bądkowo na czele, nauczyciele, strażacy, mieszkańcy gminy, przy dźwiękach Młodzieżowej Orkiestry Dętej  przeszli ulicą Włocławską do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odbyła się część artystyczna w wykonaniu młodzieży  z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie. (GOK)
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
12 Listopada 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Czcibor, Cibor,
Izaak, Jonasz,
Jozafat, Konradyn,
Konradyna, Krystyn,
Marcin, Renata,
Renat, Witold,
Witolda, Witołd
Do końca roku zostało 50 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1150
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4385751
Gościmy
Aktualnie jest 224 gości online