Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Mistrzostwa Aeroklubu Włocławskiego Modeli Szybowców Halowych
Mistrzostwa Aeroklubu Włocławskiego Modeli Szybowców Halowych PDF Drukuj
piątek, 17 kwiecień 2015
     Dnia 28 marca 2015r. dziewięciu zawodników modelarni lotniczej działającej przy Domu Kultury w Bądkowie odniosło sukces wygrywając zawody w klasie szybowców halowych F1N organizowane przez Aeroklub Włocławski. Impreza odbywała się na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. Uczestniczyło w niej 36 zawodników z sześciu modelarni. Na podium stanęli Piotrek Domański (pierwsze miejsce) i Krzysztof Wyborski (drugie miejsce), natomiast pozostali nasi modelarze zajęli miejsca 6,9,10,11,12,13 i 16. Szczegółowe wyniki można zobaczyć w oficjalnym komunikacie aeroklubu, który ukazał się niedawno. Uczestnicy byli podzieleni na dwie kategorie chłopcy i dziewczęta. Zawody odbyły się w miłej i rodzinnej atmosferze, ponieważ młodszym uczestnikom towarzyszyli rodzice. Czasem pomoc taty była wręcz niezbędna a spojrzenie mamy utrzymywało model dłużej w powietrzu. Po zakończonych  zawodach modelarze tradycyjnie badali wytrzymałość swoich modeli, ponieważ modele przeważnie dzielimy na rozbite i te, które będą rozbite. PP

http://www.aeroklub.wloclawek.pl/
Ostatnia aktualizacja ( piątek, 17 kwiecień 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635687
Gościmy
Aktualnie jest 200 gości online