Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty !
Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty ! PDF Drukuj
wtorek, 07 kwiecień 2015
     Gminny Ośrodek Kultury w Bądkowie był organizatorem konkursu na najciekawszą ozdobę wielkanocną lub stroik, adresowany do dzieci z klas IV-VI, młodzieży gimnazjalnej oraz dorosłych. Osoby przystępujące do konkursu mogły zgłosić tylko jedną pracę, wykonaną dowolną techniką w formie przestrzennej. Łącznie do organizatora wpłynęły 43 wielkanocne ozdoby i stroiki. Pomysłów na wykonanie prac oczywiście nie brakowało. Dominowały najróżniejsze jajka ozdabiane: wstążką, cekinami, bibułą, makaronem, wykonane techniką decoupageu czy quillingu. Były kurczaki, zające i  baranki dziergane z wełny szydełkiem.
     Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, ponieważ każda ozdoba wielkanocna, czy też stroik, miały swój urok. Przy ocenie pod uwagę było brane przede wszystkim : wykorzystanie naturalnych materiałów, wkład własny w wykonanie elementów dekoracji, pomysłowość, estetyka wykonania oraz ogólne wrażenie.
     W niedzielę 29 marca odbyła się wystawa wszystkich prac, rozstrzygnięcie konkursui rozdanie nagród. Pierwszą nagrodę w kategorii „stroik” przyznano Martynie Świątkowskiej (kl.V), drugą  Julii Domańskiej (kl.IV), trzecią Justynie Drążkowskiej (kl. IV), wyróżnienie otrzymała Natalia Promińska( kl.IV).
     W kategorii „ ozdoba wielkanocna” nagroda za pierwsze miejsce trafiła do Martyny Kumor(kl.V), drugie miejsce przypadło Zuzi Przybysz (kl.IV), trzecie Jakubowi Rosińskiemu (kl. IV). Komisja przyznała trzy wyróżnienia dla: Dawida Chlewickiego (kl. II gimnazjum), Izy Danielewskiej (I gimnazjum), Julii Jabłońskiej (kl. V). Prace osób dorosłych rozpatrywane były w odrębnej kategorii. Tutaj pierwsze miejsce przyznano Pani Jolancie Domańskiej, drugie Pani Barbarze Kaczmarek i trzecie Pani Wiesławie Kobusińskiej. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy konkursu zostali obdarowani nagrodą pocieszenia w postaci myszki komputerowej i pamiątkowym dyplomem.  
      Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 07 kwiecień 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635728
Gościmy
Aktualnie jest 234 gości online