Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Koncert Bożonarodzeniowy
Koncert Bożonarodzeniowy PDF Drukuj
sobota, 27 grudzień 2014
    Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w życiu każdego człowieka, na który wszyscy czekamy z niecierpliwością i nadzieją. Z tej okazji, w niedzielne popołudnie 21 grudnia, odbył się Koncert Bożonarodzeniowy zorganizowany we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie. Swoją obecnością zaszczycił Wójt Gminy pan Ryszard Stępkowski, Przewodniczący Rady Gminy pan Dariusz Skierkowski oraz ksiądz proboszcz Antoni Tabak. Licznie zgromadzonym mieszkańcom gminy, jasełka przygotowane przez sześciolatków pod kierunkiem pani Renaty Ćwiklińskiej, dostarczyły wielu wzruszeń. Koncert kolęd i pastorałek zaś, przygotowany przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą i zespół wokalny „Czerwone Róże” wprowadziły wszystkich w niezwykle świąteczny nastrój.(EM)
Ostatnia aktualizacja ( środa, 24 grudzień 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
15 Grudnia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Celina, Fortunata,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Krystiana, Nina,
Walerian, Waleriana,
Wolimir
Do końca roku zostało 17 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1170
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4507486
Gościmy
Aktualnie jest 134 gości online