Start arrow Biblioteka arrow TYDZIEŃ BIBLIOTEK - 08.05.-15.05.2014  GBP BĄDKOWO
TYDZIEŃ BIBLIOTEK - 08.05.-15.05.2014  GBP BĄDKOWO PDF Drukuj
piątek, 16 maj 2014

 Większość czytelników GBP w Bądkowie to ludzie dorośli i tych zazwyczaj nie trzeba zachęcać do sięgania po książkę – dlatego szczególną uwagę w swojej pracy bibliotecznej poświęcamy najmłodszy dzieciom. To przede wszystkim wśród nich staramy się  rozbudzać  i rozwijać zainteresowania czytelnicze, ponieważ to procentuje na całe dorosłe życie.Tak więc niestrudzenie i konsekwentnie organizujemy wycieczki zapoznawcze do biblioteki dzieci z najmłodszych grup wiekowych Szkoły Podstawowej w Bądkowie oraz przedszkolaków. Obchodzony w maju Ogólnopolski Tydzień Bibliotek jest do tego doskonałym pretekstem. Odwiedziły nas w tych dniach dzieci 5 i 6-letnie  z wychowawcami, w celu przysposobienia czytelniczego. Dzieci z radością i zaciekawieniem słuchały informacji o książkach i bibliotece. Zadawały pytania i oglądały przygotowane dla nich książeczki.  Akcją skierowaną dla starszych dzieci i młodzieży jest zapoczątkowany w maju konkurs na najaktywniejszego czytelnika, który potrwa do końca wakacji.

  Natomiast dorosłych czytelników zapraszamy na trwający do końca maja kiermasz książki za złotówkę.

Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 19 maj 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635588
Gościmy
Aktualnie jest 112 gości online