Start arrow Biblioteka arrow FERIE w BIBLIOTECE - 2014
FERIE w BIBLIOTECE - 2014 PDF Drukuj
środa, 19 luty 2014

Miło i wesoło – tak przebiegały zajęcia zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną  w Bądkowie w okresie ferii zimowych dla najmłodszych dzieci. 11 osobowa  grupa dzieci  w wieku  5 -6  lat uczestniczyła w spotkaniach w bibliotece, które przebiegały pod hasłem  „My się zimy nie boimy w bibliotece ją spędzimy”.

Tematy  spotkań: „Zimowa aura”, „Walentynkowe spotkanie”,” Kolorowe zakładki,” ”Internet-nadmierne korzystanie z sieci i komputera” były różnorodne, a formy pracy bardzo urozmaicone. Pogadanki, głośne czytanie, dyskusje, rozwiązywanie krzyżówek, udział w zgadywankach czy wreszcie prace plastyczne. I tak spod dziecięcych rączek powstały ciekawe prace – krajobraz zimowy z bałwankiem wykonanym z płatków kosmetycznych, laurki z życzeniami walentynkowymi czy też kolorowe zakładki do książek.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w naszych spotkaniach. Z przyjemnością przyjęły zaproszenie na zajęcia, które będą organizowane w okresie wakacji letnich.

Ostatnia aktualizacja ( środa, 19 luty 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635729
Gościmy
Aktualnie jest 235 gości online