Start arrow Biblioteka arrow WAKACJE W BIBLIOTECE
WAKACJE W BIBLIOTECE PDF Drukuj
środa, 07 sierpień 2013

Tegoroczne zajęcia wakacyjne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bądkowie odbyły się pod hasłem W bibliotece się nie nudzę”. Było to pięć spotkań z dziećmi w wieku 6-12 lat. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Brało w nich udział od 25 do 30 osób. Zarówno tematy spotkań jak i ich forma były bardzo zróżnicowane. Pierwsze spotkanie z dziećmi „ABC emocji” dotyczyło okazywania uczuć i emocji, a oparte zostało na książce Marcina Brykczyńskiego i Lidii Głażewskiej - Dańko pod tytułem „Jedna chwilka uczuć kilka czyli z uczuciem o uczuciach”. Kolejne tematy spotkań to : „Jesteśmy dobrze wychowani. Magiczne słowa.”, ”W krainie bajek”,” Zdobywanie sprawności podróżnika” czy „Mój przyjaciel Necio”. Uczestnicy spotkań brali udział w zajęciach plastycznych, zabawach ruchowych, zgadywankach, rozwiązywali kalambury, napisali wspólnie bajkę oraz oglądali książki z postaciami z bajek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z Internetem. Uczestnicy uświadomili sobie jakie korzyści daje nam to ogólne źródło wiedzy, a także jakie zagrożenia czyhają na internautów. Wyszukiwali najczęściej odwiedzane strony i zapoznali się z katalogiem bezpiecznych stron internetowych przeznaczonych dla ich grupy wiekowej.

Ostatnia aktualizacja ( środa, 07 sierpień 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635604
Gościmy
Aktualnie jest 126 gości online