Start arrow Biblioteka arrow Ferie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bądkowie
Ferie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bądkowie PDF Drukuj
piątek, 18 luty 2011

Okres ferii zimowych, to czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Bądkowie przygotowały ciekawe i różnorodne formy wypoczynku dla naszych dzieci. W GBP odbyły się  cztery spotkania, które poprzez  zabawę i rozrywkę promowały książkę i czytelnictwo oraz bezpieczne korzystanie z Internetu. Uczestniczyła w nich 14. osobowa grupa dzieci w wieku od 6 do 13 lat . Oferta biblioteki była różnorodna. Dzieci zapoznały się z Regulaminem Czytelni internetowej, wysłuchały pogadanki na temat bezpieczeństwa w sieci. Każde dziecko otrzymało broszurkę Poznaj bezpieczny Internet otrzymaną z Fundacji Orange w ramach programu Akademia Orange dla bibliotek. Wzięły udział w konkursie plastycznym Komputer i ja. Najciekawsze prace zostały nagrodzone. Uczestnicy konkursu otrzymali również  dyplomy i podziękowania. Podczas spotkań prezentowano młodym czytelnikom nowości biblioteczne, książki zabawki, odtwarzano muzykę znanych kompozytorów z płyt CD załączonych do książek. Cyklicznie czytano książkę F. Simon Koszmarny Karolek, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzieci bawiły się wesoło podczas zabaw literackich, słownych potyczek i  mini konkursów. Spotkania w bibliotece zakończono słodkim poczęstunkiem i zaproszeniem do korzystania z jej zbiorów. 

Ostatnia aktualizacja ( piątek, 18 luty 2011 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635590
Gościmy
Aktualnie jest 114 gości online