Start arrow Biblioteka arrow Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem
Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem PDF Drukuj
piątek, 29 październik 2010

      27 października 2010 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bądkowie gościliśmy bajkopisarza Wiesława Drabika. W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Bądkowie wraz z opiekunami.

      Wiesław Drabik jest autorem 140 bajeczek dla dzieci. Do najbardziej znanych książeczek pisarza należą m. in.: Kocie łakocie, Bajka o Smoku i Kraku i o tym jak powstał Kraków,  Wiejski cyrk.  Autor  czytał je dzieciom oraz zadawał zagadki zapraszając w ten sposób młodych uczestników spotkania do wspólnej zabawy. Za prawidłowe odpowiedzi dzieci otrzymywały naklejki, a osoba z największą liczbą naklejek w dowód uznania została nagrodzona książeczką.

      Był również czas na pytania skierowane do pana W. Drabika i na odpowiedzi. Panowała ożywiona atmosfera, a po niespełna godzinnym spotkaniu każde dziecko miało możliwość zakupu książeczki z autografem pisarza. 

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 13 styczeń 2011 )
< Poprzedni
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635664
Gościmy
Aktualnie jest 180 gości online