Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Komunikat Karty Dużej Rodziny
Komunikat Karty Dużej Rodziny PDF Drukuj
czwartek, 03 styczeń 2019
    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bądkowie uprzejmie informuje,  że od dnia 1 stycznia 2019 r. weszła w życie istotna zmiana w ustawie z dnia  5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz. U. z 2017 r. poz. 1832 z późn. zm.). Od tego dnia o przyznanie Karty Dużej Rodziny będą mogli ubiegać się nie tylko członkowie rodzin, w których w chwili składania  wniosku  co najmniej troje dzieci spełnia warunki ustawy, ale również rodzice i małżonkowie rodziców, którzy mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci, bez względu na wiek tych dzieci w chwili składania wniosku.
    Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny należy złożyć wniosek  w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Bądkowie; ul. Włocławska 82 pok. Nr 14
    Karta Dużej Rodziny wydawana jest bezpłatnie, każdej osobie zgłoszonej we wniosku. Uprawnia ona do zniżek, które oferowane są zarówno przez instytucje państwowe, jak i firmy  prywatne. Lista miejsc i wysokość zniżek dostępna  jest na stronie:  rodzina.gov.pl. MP
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635640
Gościmy
Aktualnie jest 156 gości online