Start arrow Artykuły arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Koncert charytatywny dla Klaudii
Koncert charytatywny dla Klaudii PDF Drukuj
wtorek, 18 grudzień 2018
    Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas Koncertu Bożonarodzeniowego w dniu 16 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury, ze sprzedaży ozdób świątecznych zebraliśmy 2.603,43 grosze. Uzyskana kwota zostanie przekazana na konto fundacji na leczenie i rehabilitację Klaudii Budzińskiej z Bądkowa. Serdecznie podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wsparli tę szlachetną akcję. EM
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635668
Gościmy
Aktualnie jest 183 gości online