Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Koncert charytatywny dla Klaudii
Koncert charytatywny dla Klaudii PDF Drukuj
wtorek, 18 grudzień 2018
    Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas Koncertu Bożonarodzeniowego w dniu 16 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury, ze sprzedaży ozdób świątecznych zebraliśmy 2.603,43 grosze. Uzyskana kwota zostanie przekazana na konto fundacji na leczenie i rehabilitację Klaudii Budzińskiej z Bądkowa. Serdecznie podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wsparli tę szlachetną akcję. EM
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1195
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4752302
Gościmy
Aktualnie jest 149 gości online