Start
MIKOŁAJKI W BIBLIOTECE PDF Drukuj
poniedziałek, 10 grudzień 2018
    Blisko dwadzieścioro przedszkolaków bawiło się doskonale w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bądkowie podczas mikołajkowego spotkania, które odbyło się 6 grudnia.
Na początku spotkania nastąpiło przywitanie i zapoznanie z Biblioteką i prowadzącą,
następnie maluszki odgadywały zagadki związane z osobą Św. Mikołaja. Po krótkim wstępie prowadząca odczytała list od Świętego Mikołaja, który zostawił dla dzieci w bibliotece. W ferworze zabawy przedszkolaki poznały nowy przedmiot- jakim jest Globus, dowiedziały się że jest to nasza ,,zmniejszona planeta’’, z pomocą pani bibliotekarki odnalazły nasz kraj-Polskę i krainę Św. Mikołaja-Laponię.
    Podczas zabawy ruchowo-umuzykalniającej, wspólnie nauczyły się ,,Tańca pomocników Św. Mikołaja’’ , pod koniec spotkania maluszki z chęcią obejrzały wcześniej przygotowane książeczki związane z tematyką zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
    Na koniec odwiedzin prowadząca podziękowała za udział w zajęciach i i każdemu z osobna wręczyła przygotowane wcześniej paczki.TS
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 10 grudzień 2018 )
Następny >
Imieniny
18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1195
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4752275
Gościmy
Aktualnie jest 124 gości online