Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Mikołajkowe warsztaty dla dzieci
Mikołajkowe warsztaty dla dzieci PDF Drukuj
poniedziałek, 10 grudzień 2018
   5 grudnia w sali widowiskowej odbywały się warsztaty mikołajkowe dla 30-rga dzieci w wieku 6-13 lat z gminy Bądkowo. Uczestnicy wykonywali dwie ozdoby świąteczne: kółeczko z mchu ozdabiane według własnych koncepcji różnymi materiałami (koraliki, kulki brokatowe, wstążeczki, anyż, suszona cytryna, drewniane figurki itp.) oraz bombki akrylowe,  dekorowane na różne sposoby ( brokatem, sztucznym śniegiem, koronkowymi aplikacjami). Jedną z prac dzieci mogły zabrać ze sobą, natomiast drugą pozostawiły na charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się 16 grudnia w GOK. Warsztaty przeprowadziła Pani Agnieszka Dąbrowska z Torunia, a zadanie zostało sfinansowane z Gminnego Programu Profilaktyki. EM
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 10 grudzień 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1195
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4752393
Gościmy
Aktualnie jest 226 gości online