Start arrow Bądkowo dawniej
Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece PDF Drukuj
poniedziałek, 26 listopad 2018
   Co roku 25 listopada obchodzimy Dzień pluszowego Misia. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.
   Z tej właśnie okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Bądkowie zorganizowała spotkanie (23.11.2018 - piątek) z najmłodszymi dziećmi z przedszkola aby w miłej atmosferze i zabawie poznały bibliotekę oraz książeczki.  Dzieci w towarzystwie misiów przytulanek wysłuchały piosenki pt ,,Miś Uszatek’’ oraz wiersza Cz. Janczarskiego pt ,,Naprawiamy misia’’ wzięły również udział w zabawie dydaktycznej ,,Wesoły miś’’.
    Na koniec spotkania ,,małe co nieco’’ czyli degustacja ciasteczek Misi Lubisi i również mały upominek dla przedszkolaków w formie kolorowanki pluszaka a także dmuchane balony. Z uśmiechem na twarzy dzieci opuściły bibliotekę i zadeklarowały chęć do ponownych odwiedzin. (TS)
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 26 listopad 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1195
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4752340
Gościmy
Aktualnie jest 180 gości online