Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow GOK otrzymał dotację z programu dotacyjnego: Kultura  Interwencje 2018. EtnoPolska
GOK otrzymał dotację z programu dotacyjnego: Kultura  Interwencje 2018. EtnoPolska PDF Drukuj
czwartek, 18 październik 2018
    Jeszcze w sierpniu GOK  zgłosił aplikacje do ogólnopolskiego projektu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje 2018. EtnoPolska z przeznaczeniem  na dodruk publikacji: Gmina Bądkowo. Opowieść o jej dawnych i obecnych mieszkańcach oraz o mało znanych miejscach i wydarzeniach.  Nasz wniosek dotacyjny napisany przez autora publikacji wspólnie z dyrekcją Gminnego Ośrodka Kultury przeszedł pozytywną weryfikacje i został przyjęty do realizacji, a GOK  otrzymał dotację w wyskości 10 tyś. zł, która w całości została przeznaczona na dodruk 400 egzemplarzy. A nie było to wcale łatwe, bowiem do NCK wpłynęło aż 648 podobnych wniosków. W listopadzie podczas specjalnie przygotowanej uroczystości w GOK, publikacja zostanie bezpłatnie przekazana mieszkańcom naszej gminy, a jej odbiorcami w pierwszej kolejności zostaną wszystkie te osoby, które zostały w niej wymienione, a dla których ich wiosną zabrakło.JN
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 03 grudzień 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
15 Grudnia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Celina, Fortunata,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Krystiana, Nina,
Walerian, Waleriana,
Wolimir
Do końca roku zostało 17 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1170
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4507536
Gościmy
Aktualnie jest 177 gości online