Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Festyn Sportowo-Charytatywny
Festyn Sportowo-Charytatywny PDF Drukuj
czwartek, 27 wrzesień 2018
    W niedzielę 23 września na boisku sportowym za remizą OSP w Łowiczku odbył się Festyn Sportowo-Charytatywny zorganizowany przez Samorząd Gminy Bądkowo we współpracy z GLKS Piast, Kujawską Sekcją Ratowniczą i GOK. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, mieszkańcy gminy Bądkowo przybyli, aby wesprzeć  to  szlachetne przedsięwzięcie, a było nim  wsparcie finansowe dla rodziny Nowaków z Łowiczka. Podczas festynu odbywały się rozgrywki w piłkę nożną i siatkówkę, były „dmuchańce” dla dzieci, koncert zespołów muzycznych DANIELO i CREATIVE, pokazy strażackie, parada motocyklistów oraz degustacja żurku, wypieków i kiełbasek z grilla. W tym miejscu organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację akcji : Paniom z KGW z  Łowiczka i Wójtówki, Paniom Sołtys z Kol. Łowiczek i Kaniewa oraz mieszkankom Kaniewa. Podziękowania kierujemy również do druhen i druhów strażaków z Żabieńca, Wysocina i Łowiczka, zespołów muzycznych, motocyklistów, sportowców, mieszkańców gminy Bądkowo oraz wszystkich darczyńców za wsparcie finansowe. Zebrana kwota w wysokości  4.095,92 złote zostanie przekazana rodzinie Nowaków z Łowiczka dotkniętej tragedią rodzinną. EM
Ostatnia aktualizacja ( środa, 26 wrzesień 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Grudnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz, Gabriela,
Mścigniew,
Nemezjusz,
Tymoteusz, Urban
Do końca roku zostało 13 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1174
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4535949
Gościmy
Aktualnie jest 133 gości online