Start arrow Artykuły arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow XV jubileuszowy Przegląd Zespołów Tanecznych Dziecięcych i Młodzieżowych
XV jubileuszowy Przegląd Zespołów Tanecznych Dziecięcych i Młodzieżowych PDF Drukuj
środa, 20 czerwiec 2018
     17 czerwca 2018 w sali widowiskowej GOK w Bądkowie odbył się XV jubileuszowy Przegląd Zespołów Tanecznych Dziecięcych i Młodzieżowych.  W tym roku, podobnie, jak w latach ubiegłych, do udziału zgłosiło się 20 zespołów tanecznych, nie tylko z powiatu aleksandrowskiego (Sz. P. Nr 1 Aleksandrów Kuj., Sz.P. Nr 1 Ciechocinek, Dom Kultury Zakrzewo, GOK Bądkowo), ale  też z powiatu włocławskiego (Klub „Łęg”- CK browar „B” Włocławek) i konińskiego (MGOK Ślesin, Dom Kultury Wilczyn). Grupy taneczne prezentowały różne style i formy tańca nowoczesnego. Jury (instruktorzy tańca) w składzie: Julia Skowrońska, Iwona Karwat i Wojciech Sierakowski oceniali choreografię, technikę tańca, dobór podkładu muzycznego oraz kostiumy, elegancję i wdzięk. Oceniano w dwóch kategoriach tanecznych: disco dance oraz inne formy tańca i trzech grupach wiekowych: 6-9 lat, 10-13 lat, powyżej 14 lat. Nagrodami dla zwycięzców były tradycyjnie puchary. Podczas jubileuszowego XV spotkania z zespołami tanecznymi wszystkie instytucje delegujące otrzymały pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa. Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom organizator zapewnił nieodpłatnie kiełbaskę na ciepło z bułką oraz napoje zimne i gorące.
    Poniżej wyniki:
Kat. disco dance 6-9 lat
I miejsce- „Orbita”-Klub „Łęg CK Browar B Włocławek
II miejsce- „Juniorki”- Dom Kultury Zakrzewo
Kat. inne formy tanca 6-9lat:
I miejsce- „Roztańczone Jedyneczki”- Sz.P. Nr 1 Aleksandrów Kuj.
II miejsce- „Solinki”- Sz.P. Nr 1 Ciechocinek
III miejsce exequo –„Perłki” – Dom Kultury Wilczyn i „Skrzaty”-GOK Bądkowo
Kat. disco Dance 10-13 lat
I miejsce- „Fix Dance”- Dom Kultury Zakrzewo
II miejsce- „Step”- Dom Kultury Wilczyn
III miejsce-  „Speed” - MGOK Ślesin
Wyróżnienia: „Happy”- Dom Kultury Wilczyn, „Flex”-MGOK Ślesin, ”Atom
Kids”- Dom Kultury Zakrzewo
Kat. inne formy tańca 10-13 lat:
I miejsce- „Number One”- Sz.P. Nr 1 Aleksandrów Kuj.
II miejsce- „Show Dance”- GOK Bądkowo
III miejsce- „Perełki” – GOK Bądkowo
Kat. disco dance powyżej 14 lat:
I miejsce- „T &T” – Dom Kultury Zakrzewo
II miejsce- „ Trap Style”- Dom Kultury Wilczyn
Kat. inne formy tańca powyżej 14 lat:
I miejsce – „T&T”- Dom Kultury Zakrzewo
(II i III miejsca nie przyznano)

Ostatnia aktualizacja ( środa, 20 czerwiec 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635622
Gościmy
Aktualnie jest 140 gości online