Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Nowa droga w Bądkowie
Nowa droga w Bądkowie PDF Drukuj
poniedziałek, 21 maj 2018
    W dniu 09.05.2018r. został odebrany do użytkowania kolejny odcinek nowej drogi asfaltowej na terenie naszej gminy. Inwestycja obejmowała ulicę Słoneczną o długości 331,00m, która znajduje się w centrum Bądkowa. Wykonawcą wyłonionym w przetargu było Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowo Usługowe Paweł Piekarski z Lubania. Koszt inwestycji wyniósł 217 665,15 zł brutto.
    Nowa droga ma istotny wpływ dla mieszkańców Bądkowa. Część nawierzchni została wykonana z kostki betonowej na odpowiednio zagęszczonej podbudowie. Kolejny odcinek został wykonany z nawierzchni asfaltowej. Zrobione zostały również chodniki, a także rewitalizacja terenu wokół. Nowy odcinek drogi łączy się z ulicą Sportową, a także z drogą wojewódzką nr 252 i 301. Wszystkie informację można znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Bądkowo w zakładce „Inwestycje Gminne”. MSz
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 22 maj 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1195
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4752284
Gościmy
Aktualnie jest 132 gości online