Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow "Zwierzęta w poezji dziecięcej"
"Zwierzęta w poezji dziecięcej" PDF Drukuj
wtorek, 15 maj 2018
   9 maja w sali widowiskowej odbyła się XVI edycja Konkursu Recytatorskiego pod hasłem: "Zwierzęta w poezji dziecięcej". Do udziału zgłosiło się 25 uczniów z klas I-VI. Prezentacje oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III i IV-VI. W młodszej grupie przyznano równorzędne dwa I miejsca: Michałowi Kicińskiemu i Natalii Banasiak- uczniom kl. IIa. II miejsce otrzymał Adaś Gładkowski z Ia, III zaś Julia Pietrzak z IIa. Wyróżnienia otrzymały: Hania Drążek (Ib), Zuzia Grzegórska (IIa), Ala Olejniczak(Ia) oraz Julka Muszyńska (GOK). W kategorii wiekowej IV-VI I miejsce przyznano Michalinie Olszewskiej z kl. VI, II miejsce Asi Sateja - GOK, III miejsce Marcie Molenda - GOK. Wyróżnienia trafiły do Wiktorii Molenda i Michaliny Szychowskiej, które reprezentowały GOK.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 15 maj 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635641
Gościmy
Aktualnie jest 157 gości online