Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Informacja o zwołaniu XXII sesji Rady Gminy Bądkowo
Informacja o zwołaniu XXII sesji Rady Gminy Bądkowo PDF Drukuj
poniedziałek, 25 wrzesień 2017
    Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. – o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446 z późn. zm.) Przewodniczący Rady Gminy Bądkowo zwołuje XXII sesję RADY GMINY BĄDKOWO, która odbędzie się w dniu 27 września 2017 r. (środa) o godz. 13:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Bądkowie.


Porządek XXII sesji Rady Gminy:
1.Otwarcie XXII sesji Rady Gminy Bądkowo i stwierdzenie quorum.
2.Przyjęcie protokołu sesji nr XXI/2017.
3.Informacja z działalności Wójta Gminy Bądkowo w okresie międzysesyjnym.
4.Przedstawienie projektu uchwały w sprawie zmiany  uchwały Nr XVIII/96/2016 w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Bądkowo na lata 2017-2022
a) dyskusja,
b) podjęcie uchwały.
5.Przedstawienie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XVIII/97/2016 w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Bądkowo na 2017 rok,
a) dyskusja,
b) podjęcie uchwały.
6.Przedstawienie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały XIX/110/2017 w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Bądkowo oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków
a) dyskusja,
b) podjęcie uchwały.
7.Przedstawienie projektu uchwały  w sprawie ustanowienia pomnika przyrody
a) dyskusja,
b) podjęcie uchwały.
8.Przedstawienie projektu uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu przyznawania i wypłacania uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie stypendium Rady Gminy Bądkowo za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz sporcie.
a) dyskusja,
b) podjęcie  uchwały.
9.Przedstawienie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działania Wójta Gminy Bądkowo, dotyczące bezprawnej odmowy ustalenia warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie elektrowni wiatrowej w miejscowości Łówkowice, Gmina Bądkowo
a) dyskusja,
b) podjęcie  uchwały.
10.Interpelacje i zapytania radnych.
11.Wolne wnioski i zapytania.
12.Zakończenie XXII sesji Rady Gminy Bądkowo.
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 25 wrzesień 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
15 Grudnia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Celina, Fortunata,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Krystiana, Nina,
Walerian, Waleriana,
Wolimir
Do końca roku zostało 17 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1170
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4507454
Gościmy
Aktualnie jest 109 gości online