Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Nowe ogrodzenie parku w Bądkowie
Nowe ogrodzenie parku w Bądkowie PDF Drukuj
wtorek, 12 wrzesień 2017
    W sierpniu zostało wykonane nowe ogrodzenie Parku Gminnego w Bądkowie. W miejscu starej zniszczonej siatki, przerdzewiałych słupków i szczątkowych fundamentów, zamontowane zostały nowe segmenty ogrodzenia z drutu w kolorze zielonym wraz ze wszystkimi elementami składowymi . Całość wykonana została na podmurówce systemowej z płyty betonowej.  Wymienione zostały również na nowe dwie furtki wejściowe do kompleksu. Koszt inwestycji wyniósł w przybliżeniu 6.000,00zł. Prace montażowe wykonane zostały przez pracowników gospodarczych Urzędu Gminy oraz  osoby zatrudnione w ramach prac interwencyjnych.
    Jest to kolejny mały krok w kierunku stworzenia na terenie Bądkowa, miejsca, które będzie sprzyjało czynnemu wypoczynkowi, spotkaniom rodzinnym, spacerom oraz pełniło funkcję rekreacyjną. Cały czas na terenie parku wykonywane są na bieżąco prace pielęgnacyjne, usytuowana została przestronna altana a w szerszej perspektywie planowane są kolejne inicjatywy.
    Nowe, estetyczne ogrodzenie stało się również efektowną wizytówką przy wjeździe do Bądkowa, które jest przecież centralną miejscowością naszej gminy, gdzie skupiają się wszelkiego rodzaju instytucje, zakłady oraz handel.
    W tymi miejscu pragniemy zaapelować do wszystkich o poszanowanie naszego wspólnego dobra i o zwracanie uwagi na ewentualne akty wandalizmu, które niestety miały już miejsce w odniesieniu do wspomnianej wcześniej altany.  Musimy mieć świadomość, że Gmina jest tylko administratorem obiektów, które stanowią wspólny majątek wszystkich mieszkańców i o który należy dbać tak jak o własny.   
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 11 wrzesień 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
22 Lipca 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Albin, Bolesława,
Bolisława,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia,
Pankracy, Więcemiła
Do końca roku zostało 163 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1105
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4045223
Gościmy
Aktualnie jest 141 gości online