Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Relacja z Koncertu Bożonarodzeniowego z akcją charytatywną
Relacja z Koncertu Bożonarodzeniowego z akcją charytatywną PDF Drukuj
piątek, 23 grudzień 2016
    W sali widowiskowej GOK w Bądkowie w dniu 18.12.2016 roku odbył się doroczny, uroczysty Koncert Bożonarodzeniowy połączony z akcją charytatywną na rzecz Kacpra Przekwasa, który w wypadku komunikacyjnym stracił nogę. Na część artystyczną złożyły się występy zespołów i grup działających przy GOK: dzieci z kółka teatralnego „Pajacyk”, Młodzieżowej Orkiestry Dętej, zespołu wokalnego „Czerwone Róże” oraz dzieci z ogniska muzycznego działającego przy ZSP w Bądkowie, młodzieży gimnazjalnej, Zuzi Przybysz- skrzypaczki, uczennicy VI klasy Szkoły Muzycznej we Włocławku, chóru kościelnego „Cantamus in Gaudium”.
     Licznie przybyła publiczność oraz zaproszeni goście mieli okazję zakupu ozdób świątecznych wykonanych przez pracowników GOK, dzieci i młodzież z ZSP, ofiarowanych przez osoby indywidualne: p. Ewę Podlewską, p. Teresę Budzińską, p. Marię Popławską, p. Jolantę Ratuszną. Dochód z ich sprzedaży zasilił konto Kacpra i przybliżył posiadanie nowej protezy. Swój udział w przedsięwzięciu mieli również księża parafii Bądowo – ks. Antoni Tabak oraz ks. Sebastian Tomczak, którzy podarowali świąteczne przedmioty. Do grona ofiarodawców  dołączyli również: Rada Gminy Bądkowo wraz z wójtem, firma „Smakosz” Grzegorza Skowrońskiego, KGW Wysocin, KGW Biele.
     Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się do akcji charytatywnej oraz uświetnili swoimi występami tegoroczny koncert.  Miło nam poinformować, że łączna kwota uzyskana ze sprzedaży ozdób oraz od ofiarodawców wyniosła 4163,92 złote.
Ostatnia aktualizacja ( piątek, 23 grudzień 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635629
Gościmy
Aktualnie jest 146 gości online