Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow 225. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja
225. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja PDF Drukuj
środa, 11 maj 2016
    Obchody uroczystości związanych z 225. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się o godzinie 9:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym w Bądkowie. Następnie poczty sztandarowe, przedstawiciele władz gminnych, zakładów pracy  oraz  mieszkańcy, na czele z Młodzieżową Orkiestrą Dętą przeszli ulicą Włocławską do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odbył się apel okolicznościowy przygotowany przez uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pod kierunkiem Pań: Izabelli Lewandowskiej i Joanny Wiśniewskiej. (GOK)
Ostatnia aktualizacja ( środa, 11 maj 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
18 Listopada 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Aniela, Cieszymysł,
Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto,
Roman, Tomasz
Do końca roku zostało 44 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1155
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4403770
Gościmy
Aktualnie jest 85 gości online