Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Mistrzostwa Polski Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze
Mistrzostwa Polski Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze PDF Drukuj
środa, 20 kwiecień 2016
   W minioną sobotę na płycie lotniska Aeroklubu Włocławskiego zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze pn. ”29 Mały Puchar Gordona Bennetta” w klasie FB. W kategorii F7A/M zespołowo Zuzanna Nowak i Dominik Nowicki zdobyli tytuł mistrzów Polski. W klasyfikacji generalnej zajęliśmy 4 miejsce. Modelarnia działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bądkowie reprezentowała Aeroklub Włocławski. Oprócz samych zawodów była możliwość zobaczenia startów szybowców a także możliwość obejrzenia z bliska ultralekkich samolotów. Aby powtórzyć sukces za rok potrzebujemy w naszych szeregach nowych modelarzy. 
    Osoby chętne do spróbowania swoich sił z tej dyscyplinie zapraszamy na zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Bądkowie w każdy piątek na godzinę 17:00 wraz z rodzicami lub kontakt z panią dyrektor GOK Elżbietą Madajczyk. (PP)
Poniżej  linki z innych źródeł
http://aeroklub.wloclawek.pl/

Ostatnia aktualizacja ( środa, 20 kwiecień 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4635736
Gościmy
Aktualnie jest 241 gości online