Start arrow Gminny Ośrodek Kultury arrow Mistrzostwa Polski Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze
Mistrzostwa Polski Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze PDF Drukuj
środa, 20 kwiecień 2016
   W minioną sobotę na płycie lotniska Aeroklubu Włocławskiego zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze pn. ”29 Mały Puchar Gordona Bennetta” w klasie FB. W kategorii F7A/M zespołowo Zuzanna Nowak i Dominik Nowicki zdobyli tytuł mistrzów Polski. W klasyfikacji generalnej zajęliśmy 4 miejsce. Modelarnia działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bądkowie reprezentowała Aeroklub Włocławski. Oprócz samych zawodów była możliwość zobaczenia startów szybowców a także możliwość obejrzenia z bliska ultralekkich samolotów. Aby powtórzyć sukces za rok potrzebujemy w naszych szeregach nowych modelarzy.
    Osoby chętne do spróbowania swoich sił z tej dyscyplinie zapraszamy na zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Bądkowie w każdy piątek na godzinę 17:00 wraz z rodzicami lub kontakt z panią dyrektor GOK Elżbietą Madajczyk. (PP)