Start arrow Artykuły
Artykuły
AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ - ZASADY OCHRONY ŚWIŃ PRZED CHOROBĄ PDF Drukuj
czwartek, 10 listopad 2016
Zapraszamy do zapoznania się z filmem na temat ochrony świń przed AFRYKAŃSKIM POMOREM ŚWIŃ oraz informacjami Państwowego Instytutu Weterynarii.
Informacje na temat ochrony świń przed AFRYKAŃSKIM POMOREM ŚWIŃ.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.piwet.pulawy.pl.
Szkolenie LGD PDF Drukuj
czwartek, 10 listopad 2016
Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 10 listopad 2016 )
Sprawy codzienne PDF Drukuj
wtorek, 08 listopad 2016
    Pomimo szerokiego wachlarza obowiązków ustawowych jakie nakładane są na samorządy oraz realizacji dużych inwestycji gminnych jakimi są choćby budowy kolejnych odcinków dróg, czy realizowany obecnie przez nas projekt budowy boiska wielofunkcyjnego, staramy się monitorować zagadnienia mniejszego formatu o które wnioskują nasi mieszkańcy. Nie wszystkie petycje mogą być zrealizowane, jednak żadnych nie bagatelizujemy, starając się zawsze wyjść naprzeciw naszym mieszkańcom.
    W ostatnim czasie po naszych interwencjach, została zamontowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich barierka przy wiacie przystankowej w miejscowości Słupy Małe. Była to odpowiedź na apele mieszkańców, którzy uskarżali się na kierowców zatrzymujących się w tym miejscu i zaśmiecających teren wokół przystanku.
    Kolejnym drobnym przedsięwzięciem, które było odpowiedzią na głosy społeczności lokalnej, było zamontowanie przez Gminę nowej wiaty przystankowej w ciągu drogi wojewódzkiej 301 w miejscowości Jaranowo. Nowy przystanek uchroni oczekujących pasażerów w tym młodzież szkolną dojeżdżającą do szkół średnich, przed wiatrem oraz deszczem co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym.
    Na koniec chcemy wspomnieć, o zamontowaniu tzw. „witaczy” na wjeździe do naszej Gminy od strony Zakrzewa oraz Brześcia Kuj., nie spełniają one być może żadnej funkcji technicznej, jednak są miłym akcentem podkreślającym otwartość i życzliwość naszej Gminy wobec wszystkich jej mieszkańców oraz osób przejezdnych. JM
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 08 listopad 2016 )
Narodowe Święto Niepodległości - 11 Listopada PDF Drukuj
poniedziałek, 07 listopad 2016
Konkurs GBP PDF Drukuj
czwartek, 03 listopad 2016
<< Start < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 251 - 259 z 626
Imieniny
19 Grudnia 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz, Gabriela,
Mścigniew,
Nemezjusz,
Tymoteusz, Urban
Do końca roku zostało 13 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1174
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4535900
Gościmy
Aktualnie jest 88 gości online