Start arrow Artykuły
Artykuły
Nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych PDF Drukuj
wtorek, 03 styczeń 2017
Szanowni Mieszkańcy,
uprzejmie informujemy, że od stycznia 2017 roku na terenie Gminy Bądkowo będzie obowiązywał nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Zakład Gospodarki Komunalnej "GRONEKO" będzie dostarczał harmonogram do Państwa. Można go również odebrać w Urzędzie Gminy Bądkowo pok. nr 7 lub pobrać ze strony internetowej www.bip.badkowo.ug.gov.pl
Częstotliwość wywozu odpadów oraz wysokość opłaty pozostają bez zmian.

Harmonogram dla:
icon Badkowo_centrum.pdf

icon Antoniewo, Wójtówka, Sinki, Zielieniec, Kaniewo, Olszynka, Tomaszewo, Kol.Łowiczek, Bądkówek nr 11, 12, Toporzyszczewo Stare nr 25, 26, 27, Łówkowice nr 58, Wysocin nr 10, 21, Żabieniec nr 15, 17

icon Bądkówek, Łowiczek, Łówkowice, Słupy Duże, Słupy Małe

icon Jaranowo, Jaranowo Duże, Wysocin, Wysocinek, Kryńsk, Kujawka

icon TOPORZYSZCZEWO, TOPORZYSZCZEWO STARE, ŻABIENIEC, KALINOWIEC, BIELE, KWIATKOWO
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 03 styczeń 2017 )
Informacja o godzinach pracy Urzędu Gminy w dniu 30 grudnia 2016r. PDF Drukuj
czwartek, 29 grudzień 2016

     Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 grudnia 2016 roku Urząd Gminy w Bądkowie będzie czynny do godz. 14:00, natomiast KASA do godz. 10.00.

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 29 grudzień 2016 )
Relacja z Koncertu Bożonarodzeniowego z akcją charytatywną PDF Drukuj
piątek, 23 grudzień 2016
    W sali widowiskowej GOK w Bądkowie w dniu 18.12.2016 roku odbył się doroczny, uroczysty Koncert Bożonarodzeniowy połączony z akcją charytatywną na rzecz Kacpra Przekwasa, który w wypadku komunikacyjnym stracił nogę. Na część artystyczną złożyły się występy zespołów i grup działających przy GOK: dzieci z kółka teatralnego „Pajacyk”, Młodzieżowej Orkiestry Dętej, zespołu wokalnego „Czerwone Róże” oraz dzieci z ogniska muzycznego działającego przy ZSP w Bądkowie, młodzieży gimnazjalnej, Zuzi Przybysz- skrzypaczki, uczennicy VI klasy Szkoły Muzycznej we Włocławku, chóru kościelnego „Cantamus in Gaudium”.
     Licznie przybyła publiczność oraz zaproszeni goście mieli okazję zakupu ozdób świątecznych wykonanych przez pracowników GOK, dzieci i młodzież z ZSP, ofiarowanych przez osoby indywidualne: p. Ewę Podlewską, p. Teresę Budzińską, p. Marię Popławską, p. Jolantę Ratuszną. Dochód z ich sprzedaży zasilił konto Kacpra i przybliżył posiadanie nowej protezy. Swój udział w przedsięwzięciu mieli również księża parafii Bądowo – ks. Antoni Tabak oraz ks. Sebastian Tomczak, którzy podarowali świąteczne przedmioty. Do grona ofiarodawców  dołączyli również: Rada Gminy Bądkowo wraz z wójtem, firma „Smakosz” Grzegorza Skowrońskiego, KGW Wysocin, KGW Biele.
     Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się do akcji charytatywnej oraz uświetnili swoimi występami tegoroczny koncert.  Miło nam poinformować, że łączna kwota uzyskana ze sprzedaży ozdób oraz od ofiarodawców wyniosła 4163,92 złote.
Ostatnia aktualizacja ( piątek, 23 grudzień 2016 )
Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia PDF Drukuj
czwartek, 22 grudzień 2016

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 22 grudzień 2016 )
II Turniej Halowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Bydgoszczy PDF Drukuj
środa, 21 grudzień 2016
     Dnia 10.12.2016 roku Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Kujawki zdobyła drugie miejsce w II Turnieju Halowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Bydgoszczy, mamy nadzieje że to dobry początek który w dłuższym czasie przyciągnie więcej młodzieży która będzie chciała wstąpić w szeregi MDP. Sam Komendant Gminny Krzysztof Biernacki kibicował MDP. Chcemy podziękować druhowi Stanisławowi Lewandowskiemu, który bardzo zaangażował się w powstanie drużyny młodzieżowej.  
     Reprezentantami naszej drużyny na turnieju byli: Erwin Niewiadomski, Alan Piasecki, Krystian Piasecki, Jakub Rosiński, Mikołaj Uchwat. Opiekunami drużyny są Sebastian Kapeliński i Sebastian Kozłowski. Taki wynik nie przyszedł sam, ciężka praca chłopców przy pomocy druhów strażaków z jednostki zaowocował II miejscem w Bydgoszczy.
     Plany OSP na przyszły rok to miedzy innymi start Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w najbliższym Turnieju oraz udział w zawodach CTIF Męskiej Drużyny. Najważniejszym planem to udział w Powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych które odbędą się w Gminie Bądkowo.
     OSP Kujawka pisze kronikę o własnej Straży. Jeżeli posiadacie fotografie z udziałem druhów z Kujawki i znacie historie tego zdjęcia prosimy o podzielcie się z nami tą informacją za co z góry dziękujemy. Informacje mona wysyłać na adres e-mail: lub przekazując osobiście druhom strażakom.
Ostatnia aktualizacja ( środa, 21 grudzień 2016 )
<< Start < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 201 - 209 z 592
Imieniny
23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1140
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4306727
Gościmy
Aktualnie jest 147 gości online